VITA SENIOR – Pracownia edukacji prozdrowotnej

Drodzy Seniorzy!

Z radością informujemy, że Pracownia Edukacji Prozdrowotnej Vita Senior ruszyła pełną parą! W ramach Pracowni specjalnie dla Was zaplanowaliśmy szereg działań, które pozwolą Wam pełniej i dłużej korzystać z dobrodziejstw rozwijającego się świata. Oferta to nie tyko zajęcia edukacyjne w zakresie: prawa, medycyny, profilaktyki zdrowotnej, prewencji i bezpieczeństwa, ale także możliwość skorzystania z poradnictwa specjalistycznego dla Was i Waszych Rodzin. Dzięki naszym aktywnym metodom, z łatwością wkroczycie w świat nowych technologii, nauczycie się jak korzystać z komputera, Internetu, komunikatora Skype, konta bankowego i innych.

W naszej Pracowni spotkacie się z bankowcem, policjantem, ekonomistą, prawnikiem, notariuszem, informatykiem, lekarzem, przedstawicielem medycyny niekonwencjonalnej, który nie tylko przekaże Wam podstawowe wiadomości w swojej dziedzinie, ale też pokaże jak z tej wiedzy skorzystać.

Pracownia Edukacji Prozdrowotnej Vita Senior oferuje także spotkania edukacyjne oraz specjalistyczne poradnictwo „I ty zostaniesz Seniorem” dla Waszych Rodzin. Ta część naszych działań daje wiedzę i wsparcie Twoim bliskim, co z pewnością pozytywnie wpłynie na relacje z rodziną i pozwoli na lepsze wspólne funkcjonowanie.

Pracownia Edukacji Prozdrowotnej Vita Senior to wspaniali ludzie, wyjątkowa i ciepła atmosfera, okazja do nawiązania nowych relacji, pomoc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. A wszystko to w trosce o lepszą jakość życia.

Pracownia jest czynna codziennie oprócz niedziel.

Informacja i zapisy tel /71/ 349 39 11

Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych Seniorów oraz wrocławskie rodziny

Autor i koordynator projektu:
Beata Jarosz