Wiemy jak aktywizować niepełnosprawnych

Jesteś osobą niepełnosprawną i masz dość siedzenia w czterech ścianach mieszkania? A może jesteś opiekunem osoby niepełnosprawnej i chcesz pomóc w znalezieniu pracy? Niezależnie od tego, do jakiej grupy ludzi należysz, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas otrzymasz niezbędną pomoc.

Wiemy, jak ważne są pieniądze dla osób niepełnosprawnych, zazwyczaj dysponujących niewielkimi rentami inwalidzkimi. Podobnie jest w przypadku grona opiekunów, dlatego też pomyśleliśmy o tym, by pomoc oferowana przez nas była całkowicie bezpłatna. Dzięki pomocy Urzędu Wojewódzkiego jest to możliwe, dlatego też nie czekaj na kolejną okazję i już dziś zgłoś się do nas.

Co oferujemy?

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy na pewno chcesz wiedzieć, co możemy zaoferować. Nasza poradnia specjalizuje się w tego rodzaju działaniach, dlatego też doskonale wiemy w jaki sposób skutecznie pomagać tym, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w naszym programie aktywizującym osoby niepełnosprawne w różnym stopniu.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów umożliwiło nam stworzenie planu zajęć, który byłby w stanie kompleksowo pomagać wszystkim potrzebującym. Oznacza to, że każda osoba decydująca się na udział w naszym programie ma szanse na szybkie efekty podjętych wysiłków. Wystarczy zaledwie rozpocząć nasz program by przekonać się o pozytywnych skutkach prowadzonego u nas programu pozwalającego na aktywizację osób niepełnosprawnych.

Jak to działa?

Kompleksowe działania zawierają w sobie zajęcia indywidualne i grupowe. Podczas pierwszych dowiesz się więcej o sobie, poznasz swoje słabe i silne strony a także dowiesz, w jaki sposób pracować nad sobą. W trakcie grupowych poznasz osoby znajdujące się w podobnej sytuacji, dzięki czemu może nastąpić wymiana pozytywnych doświadczeń. Oznacza to, że wspólnie pomożecie sobie nawzajem.

Brzmi zachęcająco? Jeśli uważasz że tak to jak najszybciej skontaktuj się z nami, ilość miejsc jest ograniczona a przy zapisach obowiązuje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj, zadzwoń do naszej poradni już dziś.