Uporaj się z żałobą po stracie dziecka

Pustka, bezsens istnienia i ogromny ból. Wyrwa, której właściwie nie można załatać. Tak myślą wszyscy ci, którzy doświadczyli tej wielkiej, największej zapewne straty – utraty swojego dziecka. Czy można sobie z tym brzemieniem, tak przytłaczającym, w jakiś sposób poradzić? Nasi terapeuci pozwolą na to, by odzyskać choć część radości życia.

żałoba po stracie dziecka

W pierwszych dniach żałoby po śmierci syna lub córki wielu rodziców jest zbyt oszołomionych, zbyt przygniecionych psychicznie. Większość po prostu zamyka się w sobie, próbując na własną rękę uporać się z tym brzemieniem. Psychika ludzka jest jednak częścią naszego organizmu, dlatego też warto rozważyć udanie się po pomoc do osób zajmujących się tego rodzaju działalnością w sposób profesjonalny.

Psychiatrzy i psycholodzy w naszej poradni skupiają się na tym, by nieść ulgę każdej osobie, która cierpi z powodu przedwczesnej śmierci swojego dziecka. Bez względu na to, czy zgon nastąpił w wyniku długotrwałej choroby czy też na skutek nieszczęśliwego wypadku, żal i rozpacz rodziców nie zmniejszają się. Czarna dziura robi wrażenie całego świata, a pomoc wydaje się być zbyt odległa.

Rozpacz przesłania cały czas, ale jeśli właśnie to czytasz, to znaczy że wykonałaś lub wykonałeś pierwszy krok do tego, by poczuć się lepiej. To właśnie nasza poradnia, zajmująca się poprawą relacji międzyludzkich i indywidualnego samopoczucia, jest miejscem, w którym możesz rozpocząć pracę nad odzyskaniem spokoju ducha i radości życia.

Nie dziwimy się, że dziś uważasz to za zadanie ponad siły lub po prostu zupełnie niemożliwe. Zadzwoń do nas, by umówić się na pierwsze spotkanie i przekonasz się, że zmiana pozostaje w zasięgu Twoich możliwości. Wykwalifikowana kadra specjalistów sprawi, że otrzymasz szansę na uzyskanie spokoju ducha, tak potrzebnego w tym trudnym okresie życia.

Wszystkie nasze działania pomocowe skierowane do osób próbujących poradzić sobie z żałobą po utracie dziecka są BEZPŁATNE. Środki finansowe zostały zapewnione przez gminę Wrocław.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już dziś i umów się na pierwsze spotkanie z terapeutą.