Odzyskaj radość życia

Lipiec, sezon urlopowy to czas, kiedy wiele osób spełnia swoje marzenia i na przykład wyjeżdża na egzotyczne wakacje. Czy czujesz, że Ciebie w ogóle to nie dotyczy? Przytłoczenie żałobą rodziców cierpiących po stracie dziecka może odbierać chęć do życia. Możesz to zmienić biorąc udział w naszym programie skierowanym do wszystkich przeżywających stratę dziecka.

Nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że ból spowodowany tak wielką stratą jak śmierć dziecka jest jedną z największych traum jakie mogą spotkać człowieka w trakcie życia. Tak ogromna strata powoduje powstanie depresji, żalu, zdarzają się nawet próby samobójcze. Można jednak próbować poradzić sobie z tym biorąc udział w dobrze zaplanowanej terapii, która będzie w stanie pomóc zmierzyć się z bezmiarem własnego cierpienia. Przekonaj się o tym już dziś kontaktując się z nami w celu ustalenia szczegółów.

W naszej poradni zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób skutecznie pomóc wszystkim przechodzącym okres cierpienia po utracie dziecka. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skutecznych terapii niosących ulgę rodzicom pogrążonym w żałobie pozwoliło nam na ułożenie odpowiedniego programu pomocowego. Postawiliśmy na kompleksową terapię, obejmującą cały szereg obszarów wymagających szczególnej troski w przypadku wszystkich tych, którzy potrzebują takiego rodzaju pomocy terapeutycznej.

Zajęcia indywidualne, w parach i grupowe

Każda z proponowanych przez nas form terapii dla rodziców cierpiących po stracie dziecka jest przeznaczona do pracy nad poszczególnymi obszarami wymagającymi pomocy ze strony doświadczonego terapeuty.

Zajęcia indywidualne pomagają się otworzyć, a także zrozumieć własne przeżycia na tyle, by móc je nazwać. Następnym krokiem jest zapewnienie sobie podstaw do tego, by powoli zacząć wychodzenie z traumatycznego przeżycia.

Zajęcia w parach to przede wszystkim szansa na to, by rodzice utrzymali swój związek. Czas żałoby po stracie dziecka jest bardzo traumatycznym doświadczeniem, z którym poradzić sobie można właśnie dzięki wspólnej pracy przy czynnym udziale terapeuty.

Zajęcia grupowe z kolei to przede wszystkim postawienie na otwartość na innych. W czasie tego rodzaju terapii poznacie inne osoby zmagające się z tym samym ciężarem. Wspólne doświadczenia pozwalają na lepsze zrozumienie własnej sytuacji.

Czy teraz rozumiesz, że ulga w Twoim cierpieniu jest w zasięgu ręki? Nie czekaj, bo o dostępie do naszej oferty decyduje kolejność zgłoszeń. Pamiętaj również o tym, że wszystkie nasze działania są całkowicie bezpłatne.