Interdyscyplinarna pomoc dla aniołkowych rodziców

Towarzystwo Rozwoju Rodziny powstało z myślą o udzielaniu specjalistycznej pomocy osobom mającym różnorakie problemy w życiu rodzinnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze złożoności takich spraw, dlatego też działamy w taki sposób, by interdyscyplinarna pomoc dla aniołkowych rodziców nie była jedynie doraźna. Co wyróżnia nas spośród innych placówek zajmujących się tego rodzaju problemami?

Doświadczenie

Przede wszystkim doświadczenie. Już od 2009 roku niesiemy efektywną pomoc wszystkim tym, którzy się do nas zgłaszają. Tak wiele lat spędzonych w trakcie udzielania porad, konsultacji, prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych a także warsztatów sprawia, że jesteśmy w stanie opracować taki program działań, który będzie się odznaczał efektywnością realizowanych działań.

Interdyscyplinarność

Interdyscyplinarność to również wyznacznik znakomitej jakości działania naszego programu pomocowego, realizowanego w tym przy pomocy środków finansowych dostarczanych przez gminę Wrocław. Wspieranie poprawy jakości życia musi, w co wierzymy i co staramy się realizować w stopniu jak najpełniejszym, odbywać się na wielu płaszczyznach. Nie wszyscy z osób zgłaszających się po pomoc do nas będą wymagać każdego z oferowanych przez nas środków pomocowych, niemniej jednak posiadanie kompleksowego planu działań, zatrudnianie specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na niesienie pomocy wszystkim zgłaszającym się do nas.

Stałość

W ramach naszego programu bardzo dbamy przede wszystkim o to, by oferowana przez nas opieka odznaczała się stałością. Co to oznacza w praktyce dla osób decydujących się na wzięcie udziału w naszym programie? Przede wszystkim oferujemy budowanie relacji, wierzymy bowiem w to, że jest to wzajemne poznanie tworzy więź zaufania, co z kolei przekłada się na lepsze efekty całej współpracy. Od pierwszej chwili wzajemnego kontaktu, to znaczy od momentu kiedy do nas zadzwonisz, możesz liczyć na wsparcie osób na co dzień zajmujących się efektywnym pomaganiem osobom będącym w podobnej sytuacji.

Pomogliśmy już dużej ilości osób, dlatego też nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Przekonaj się, że umiemy i chcemy pomagać wszystkim tym, którzy tego potrzebują.