Wsparcie psychologa

Rodzice po stracie Dziecka mogą liczyć w Towarzystwie Rozwoju Rodziny na bezpłatne wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów. Oprócz zajęć grupowych i psychoedukacyjnego wsparcia telefonicznego, możliwe jest także skorzystanie z terapii indywidualnej.

Jak sobie poradzić z bólem po stracie dziecka? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i dla każdego może być inna. Dlatego właśnie w Towarzystwie Rozwoju Rodziny można skorzystać z wielopłaszczyznowego wsparcia doświadczonego zespołu specjalistów.

Odpowiednia pomoc psychologiczna jest nieoceniona w przypadku żałoby związanej z utratą potomstwa. Z pomocy poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny korzystają osoby, które straciły swoje dziecko w wyniku nieszczęśliwego wypadku, choroby czy śmierci samobójczej, rodzice dzieci nienarodzonych lub tych, które urodziły się martwe. W poradni TRR mogą zostać wysłuchane i otrzymać wsparcie pozwalające na powrót do funkcjonowania w społeczeństwie.

Terapia grupowa, jak i indywidualna, prowadzona jest przez specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej. Aby skorzystać ze wsparcia dla rodziców po stracie należy umówić się pod nr tel.: 602 645 443.