Grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych

Opiekujesz się osobą niepełnosprawną? Chcesz zmienić jej życie na lepsze? Nie musisz szukać daleko. To właśnie w naszej poradni znajdziesz pomoc, która zmieni życie osoby niepełnosprawnej i Twoje na lepsze. Jak to w ogóle możliwe?

grupy wsparcia dla niepełnosprawnych

Cała zasada jest prosta – aktywizacja osób niepełnosprawnych to coś, co jest sprawą ważną nie tylko dla samych niepełnosprawnych i ich rodzin. To również kwestia istotna dla ogółu społeczeństwa. Dlatego też wszelkie działania w tym kierunku, prowadzone w naszej poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny są bezpłatne.

Zapisy już trwają, a jedynym ograniczeniem jakie posiadają nasze działania jest czas. Zasada jest prosta – kto pierwszy ten lepszy, więc jeśli myślisz, że to miejsce właśnie dla Ciebie, nie możesz dłużej zwlekać. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, osobiście lub telefonicznie. U naszych pracowników poznasz całość oferty, dostosowując zajęcia do własnych potrzeb i możliwości.

Grupy wsparcia

Jedną z największych przeszkód w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych o różnym stopniu niepełnosprawności jest ich izolacja, wynikająca z samotnego spędzania czasu w czterech ścianach, głównie w towarzystwie członków rodziny.

Właśnie dla zmiany tego stanu rzeczy powstały w naszej poradni grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych. W trakcie spotkań osoby niepełnosprawne mogą skonfrontować swoje doświadczenia z innymi, doświadczającymi tych samych lub podobnych problemów. Ma to świetny wpływ na to, w jaki sposób zaczną postrzegać samych siebie i inne osoby ze swojego otoczenia.

Opiekunowie osób niepełnosprawnych

W naszej poradni działamy w sposób kompleksowy, więc nie zapominamy również o pomocy osobom będącym opiekunami osób niepełnosprawnych. Dzięki temu rozwiązaniu korzystają zarówno opiekunowie jak i same osoby niepełnosprawne. Oznacza to, że możemy realnie wpłynąć na zmianę sposobu życia wszystkich zainteresowanych.

Chcesz znać szczegóły? Skontaktuj się z nami już dziś. Pamiętaj, że na BEZPŁATNE zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.