Co daje aktywizacja osób niepełnosprawnych?

Czy jesteś osobą niepełnosprawną, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności ruchowej bądź umysłowej? Czy chcesz podnieść jakość swojego życia? Czy marzysz o tym by zacząć zarabiać? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiesz twierdząco to nie musi się to skończyć jak każdy test. Po prostu weź udział w programie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, jakie prowadzimy w przychodni prowadzonej przez Towarzystwo Rozwoju Rodziny we Wrocławiu przy ulicy Podwale 74.

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych to temat zajmujący naszych specjalistów od lat. Dzięki temu wiedzą oni doskonale jakie są potrzeby beneficjentów i wymagania pracodawców. Kompleksową obsługę wszystkich zgłaszających się do nas tworzymy w taki sposób, by odnosili oni jak największe korzyści z udziału w prowadzonej przez nas terapii w ramach programu pomocowego dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć aktywne życie zawodowe jako osoby niepełnosprawne.

Co trzeba zrobić by znaleźć miejsce w prowadzonym przez naszą specjalistyczną poradnię programie aktywizacji osób niepełnosprawnych umysłowo lub ze stwierdzonym stopniem autyzmu? Tak naprawdę to przede wszystkim należy wyrazić chęć uczestnictwa i mieć orzeczenie lekarskie. Poza tymi dwoma warunkami trzeba jeszcze spełnić właściwie tylko jeden warunek, a mianowicie pochodzić z terenu województwa dolnośląskiego. Jeśli zatem masz ochotę na zmianę w swoim życiu, posiadasz stosowne dokumenty potwierdzające stopień niepełnosprawności i jesteś mieszkańcem którejkolwiek z miejscowości położonych na terenie województwa dolnośląskiego to możesz wziąć udział w prowadzonym przez nas programie. Spełnienie tych warunków jest nie tylko umożliwiającym progiem dostępu do działań prowadzonych w ramach programu ale jednocześnie gwarantuje całkowity brak kosztów. Korzystamy z dofinansowania, dzięki czemu jedyne o co musisz się martwić to dotarcie na spotkania prowadzone w ramach indywidualnego planu terapii, jaki ustalimy w czasie pierwszego spotkania.

Jak się umówić na spotkanie? Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać mail, który znajdziesz na stronie w zakładce Kontakt. Odezwij się do nas już dziś, decyduje kolejność zgłoszeń.