Pomoc w skutecznej aktywizacji osób niepełnosprawnych

Pomaganie w uzyskaniu aktywności na gruncie zawodowym i osobistym to główne zadanie prowadzonego przez naszą poradnię programu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Aktywność zawodowa osób niepełnosprawnych jest właściwie tak samo ważna jak tych cieszących się pełną sprawnością fizyczną. Być może nawet jej wartość jest nieco większa, bo przecież udane i satysfakcjonujące życie zawodowe przekłada się na bardzo subiektywne poczucie szczęścia, jakie możesz odczuwać na co dzień, nie tylko w miejscu pracy ale i w gronie rodziny i przyjaciół. Praca przynosi nie tylko profity finansowe, ale również stanowi podstawę do tego, by postrzegać się jako osobę wartościową, w pełni uczestniczącą w życiu społecznym i rodzinnym.

Wiemy o tym doskonale, dlatego też chcemy przekazać swoją wiedzę i doświadczenie również Tobie. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną w jakimkolwiek stopniu to wiedz, że nasz program jest skierowany właśnie do Ciebie. Nasze grono specjalistów stworzyło program skutecznej aktywizacji osób niepełnosprawnych, otwarty dla każdej osoby chcącej wrócić do czynnego życia na gruncie zawodowym.

Przygotowany przez nas program pomocowy aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych odznacza się kompleksowym ujęciem tematu. Oznacza to, że w trakcie trwania programu zmierzysz się z wyzwaniami, które pozwolą na wzmocnienie poczucia istotności powrotu do codziennej pracy, tym samym umożliwiając pełną integrację ze społeczeństwem, tak na gruncie zawodowym jak i prywatnym.

Wiemy też doskonale o tym, że duży wpływ na samopoczucie osób niepełnosprawnych posiadają ich opiekunowie. Z tego też powodu przygotowaliśmy również zajęcia skierowane do tych z opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób skutecznie wzmacniać w swoich podopiecznych chęć do jednej z wybranych form aktywności zawodowej.

Dołączenie do naszego programu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych nie jest zadaniem trudnym. Już dziś możesz skontaktować się z nami telefonicznie, uzyskując niezbędne informacje i umawiając się na pierwsze spotkanie. Pamiętaj o tym, że im szybciej tym lepiej wykorzystasz wszystkie możliwości jakie daje nasz autorski program aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.