Aktywizacja osób niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne intelektualnie, a także cierpiące na różne odmiany autyzmu nie muszą być pozostawione samym sobie. W jaki sposób można zachęcić je do rozwoju stosunków międzyludzkich i odnalezienia się na rynku pracy. Aktywizacja jest możliwa, o czym możesz przekonać się kontaktując się z naszą poradnią prowadzoną w ramach Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Poznaj szczegóły, które mogą odmienić życie osoby niepełnosprawnej z Twojej rodziny.

Aktywność zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych intelektualnie jest jak najbardziej możliwa, wierzymy w to od dawna i dziś chcemy o tym przekonać również Państwa. Stworzony przez nas system pomocy osobom niepełnosprawnym i ich najbliższym umożliwi rozwój całego szeregu kompetencji. Całość prowadzonych przez nas zajęć jest BEZPŁATNA, projekt jest finansowany przez Urząd Marszałkowski.

Zapisy do grup wsparcia i grup warsztatowych odbywają się od 1 maja, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Grupy warsztatowe

Prowadzone przez naszą poradnię grupy warsztatowe pomogą osobom niepełnosprawnym w uzyskaniu kompetencji potrzebnych do zmiany przyzwyczajeń w zakresie codziennego życia, co przełoży się na wzrost aktywności społecznej i zawodowej.

W ramach projektu powstaną również grupy warsztatowe przeznaczone dla członków rodzin, opiekunów lub partnerów osób niepełnosprawnych. Uczestnictwo w tego rodzaju grupie zapewni nie tylko lepsze porozumienie pomiędzy osobą niepełnosprawną a jej najbliższym otoczeniem, pomoże również we wzmocnieniu nabytych kompetencji.

Nie warto czekać, zadzwoń już dziś i dowiedz się o najbliższe spotkania grup warsztatowych i grup wsparcia. Przypominamy, że dzięki dofinansowaniu projektu przez Urząd Marszałkowski, uczestnictwo jest całkowicie BEZPŁATNE, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.  Z uwagi na duże zainteresowanie polecamy wszystkim szybki kontakt z naszą poradnią.