Pomoc dla aniołkowych rodziców

Utrata dziecka to dla jego rodziców prawdziwy dramat. Wiele małżeństw nie potrafi sobie poradzić w tak trudnej sytuacji i często się rozpada. Z uwagi na ten i inne aspekty, radzenie sobie z traumą spowodowaną śmiercią dziecka wymaga odpowiedniej opieki. Pomoc można uzyskać właśnie u nas. Dlaczego warto do nas się zgłosić?

Przede wszystkim uświadomicie sobie, że nie jesteście sami z tym ogromnym problemem. To być może banalne, ale taka sytuacja pozwala na uzyskanie psychicznego spokoju. Jest on ważny właśnie ze względu na to, że pozwala na osiągnięcie punktu wyjścia do dalszej terapii. W otoczeniu specjalistów w dziedzinie psychiatrii, psychologii i resocjalizacji a także przy obecności innych osób dotkniętych tego rodzaju nieszczęściem, o wiele łatwiej przyjdzie wam zmierzyć się z tym problemem.

W jaki sposób pomagamy?

Aby terapia w ramach programu Aniołkowi rodzice miała szanse powodzenia musi być przeprowadzona w sposób kompleksowy. Nasi specjaliści doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę, dlatego też przygotowany przez nich program pomocowy odznacza się kompletnością, co może gwarantować szybkie osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest odzyskanie spokoju ducha. Jeśli zatem chcesz powrócić do swojego normalnego życia skontaktuj się z nami już dziś.

Na czym polega pomoc?

Form terapii dla osób nazywanych aniołkowymi rodzicami jest wiele, każda z nich powinna być prowadzona równolegle z innymi. Poza terapią indywidualną oferujemy przede wszystkim terapię grupową i grupy wsparcia, które uzupełniają się wzajemnie, tworząc silnie oddziałujący bodziec, który jest w stanie zmotywować do dalszej pracy nad poprawieniem nastroju wszystkich tych, których dotknęła utrata dziecka.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych programów sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim tym, którzy się do nas zgłoszą z prośbą o pomoc. Można to zrobić osobiście w naszej siedzibie, umówić się telefonicznie lub drogą mailową.

Pamiętajcie, nie jesteście sami w swoim bólu, jesteśmy po to, by pomóc wam wrócić do normalnego funkcjonowania. Wszystkie nasze działania są całkowicie bezpłatne.