Pomoc w aktywizacji osób niepełnosprawnych

W jaki sposób pomagamy w aktywizacji osób niepełnosprawnych? To wszystko oczywiście zależy od tego, kim jesteś. Osoby o mniejszym lub większym stopniu niepełnosprawności znajdą u nas pomoc, nie ograniczamy się jednak jedynie do nich. Nasza pomoc w aktywizacji osób niepełnosprawnych dotyczy także i innych osób, w tym przede wszystkim ich opiekunów. W jaki sposób pomagamy?

aktywizacja niepełnosprawnych listopad

Przygotowany przez naszych specjalistów, posiadających olbrzymie doświadczenie w pracy z tego rodzaju problemami, program pomocowy zajmujący się kwestią aktywizacji osób niepełnosprawnych, należy do skutecznych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że rozwiązania łączą w sobie nie tylko zgodność z najnowszymi badaniami, ale również biorą pod uwagę praktyczne rozwiązania, jakie okazały się skuteczne w trakcie poprzednich edycji programu.

Jak pomagamy opiekunom?

W naszej poradni zajmujemy się życiem rodzinnym, co oznacza, że patrzymy na wszystkie sprawy, nie tylko na aktywizację osób niepełnosprawnych, w sposób kompleksowy. Oznacza to, że kładziemy odpowiedni nacisk nie tylko na pomaganie osobom zainteresowanym, ale również koncentrujemy się na pracy z najbliższymi im osobami. Taki sposób podejścia do potrzeb korzystających z naszej pomocy osób sprawia, że możemy pochwalić się znacznie większą skutecznością.

Praca z opiekunami jest bardzo istotna z punktu widzenia niesienia pomocy, w tym także takiej jak skuteczna aktywizacja osób niepełnosprawnych. Wiemy o tym, że po wszystkich zajęciach nie zawsze jest czas na przepracowanie każdej z istotnych z punktu widzenia skutecznej terapii problemów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego, by nieść swoją wiedzę i doświadczenie także dla opiekunów osób niepełnosprawnych, co przekłada się na ich lepsze rozumienie całej złożoności problematyki związanej z aktywizacją, zarówno zawodową jak i społeczną osób niepełnosprawnych umysłowo lub ze stwierdzonym spektrum autyzmu.

Czy jesteśmy skuteczni?

Prowadzony przez nas program jest zatwierdzony przez różne gremia, odznacza się skutecznością potwierdzoną latami doświadczeń i badań. Zadowoleni z naszych usług pacjenci cieszą się dziś lepszym życiem, dotyczy to zarówno osób niepełnosprawnych jak i ich opiekunów.

Zbyt piękne by było prawdziwe? Sprawdź nas, już dziś umawiając się telefonicznie na spotkanie.