Aktywizujemy osoby niepełnosprawne

Aktywizacja osób niepełnosprawnych polega przede wszystkim na przełamaniu barier tkwiących we psychice tych, którzy są inwalidami. Wiemy jak to zmienić, dlatego też w naszej poradni ruszyliśmy z kolejną edycją programu dotyczącego pomocy tym, którzy posiadają renty inwalidzkie. Na czym polega nasza pomoc?

Poradnia przy ulicy Podwale 74 jest prowadzona przez Towarzystwo Rozwoju Rodziny. Zatrudniani w niej specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania realnej pomocy osobom niepełnosprawnym, w tym również cierpiących na autyzm. Powstały w naszej poradni program zajmuje się kompleksową pomocą, dzięki czemu nie musisz długo czekać na pozytywne efekty rozpoczętej terapii. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Grupy wsparcia

Od dawna stosowanym w psychologii i psychiatrii rozwiązaniu jest terapia prowadzona w grupach wsparcia. Osoby biorące w niej udział dzielą pomiędzy sobą wspólne doświadczenia związane z codziennym życiem, zarówno tym w wymiarze prywatnym jak i związanym z aktywizacją zawodową. Grupy wsparcia prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów, sprawujących pieczę nad właściwą pomocą dla ludzi jej oczekujących.

Czy to dla mnie?

Wiele osób niepełnosprawnych nie wierzy w swoje możliwości. Dlatego właśnie wiele z nich nawet nie próbuje swoich sił w podobnych programach aktywizacji osób niepełnosprawnych i autystycznych. Uważamy, że to duży błąd i zachęcamy do przełamania bariery tkwiącej we własnej psychice. Pozytywne rezultaty na pewno okażą się zaskakujące, możecie nam wierzyć. Najlepiej przekonacie się o tym dołączając do naszego programu jak najszybciej.

Indywidualne zajęcia pozwalają na lepsze poznanie siebie, dlatego też uczestnictwo w nich sprawi, że nabędziesz pewności siebie na takim poziomie jaki jest niezbędny do znalezienia swojego miejsca na współczesnym rynku pracy.

Jak otrzymać pomoc?

Udział w grupie wsparcia mającej na celu aktywizację osób niepełnosprawnych i autystycznych jest całkowicie bezpłatny. O uzyskaniu miejsca w naszym programie decyduje kolejność zgłoszeń, nie warto zatem czekać ani chwili dłużej. Telefon do naszej poradni przy ulicy Podwale 74c znajdziesz w zakładce Kontakt na naszej stronie.