Skuteczna aktywizacja zawodowa niepełnosprawnych

Nasza poradnia od kilku miesięcy prowadzi program skutecznej aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych we Wrocławiu. Jeśli szukasz tego rodzaju pomocy, znajdziesz ją właśnie u nas. Poznaj szczegóły naszego autorskiego programu pomocowego, którego celem jest skuteczna aktywizacja zawodowa niepełnosprawnych.

Jak to działa ?

Zasady naszego programu nie są skomplikowane, obejmują natomiast cały szereg działań, które umożliwiają uzyskanie zamierzonego celu, jakim jest powrót osób niepełnosprawnych do pełnego życia zawodowego. Nasz program powstał w wyniku współpracy specjalistów z dziedziny psychologii i psychiatrii, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi chcącymi powrócić do normalnego życia.

Nasi specjaliści znają Twoje problemy, umieją sobie radzić z nimi. Jeśli zdecydujesz się na udział w naszym całkowicie bezpłatnym programie aktywizacji osób niepełnosprawnych z całą pewnością otrzymasz wszelką niezbędną pomoc w tym zakresie.

Czego możesz się spodziewać ?

Nasz autorski program pomocowy, polegający na zapewnieniu skutecznej aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych został skonstruowany w taki sposób, by być jak najbardziej efektywny. W jego skład wchodzi szereg działań, które połączone ze sobą razem tworzą spójny program odznaczający się pozytywnym oddziaływaniem na samopoczucie pacjentów, a tym samym na rzeczywiste działanie jakim jest dalsza aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych.

Terapia indywidualna pozwala na odkrycie własnych zahamowań i pracę nad ich pokonaniem. Jest to jeden z ważnych elementów całego programu.

Terapia grupowa z kolei umożliwi porównanie swojej sytuacji do innych osób będących w tym samym położeniu. Dzięki wspólnej wymianie doświadczeń pacjenci mogą spojrzeć na problemy dnia codziennego z zupełnie innej perspektywy, co z kolei korzystnie wpływa na zmiany w postępowaniu.

Poza działaniami skierowanymi do osób niepełnosprawnych, w programie pomocowym jakim jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych położyliśmy również nacisk na pracę z opiekunami. Dzięki temu niesiona przez nas pomoc ma charakter rzeczywiście kompleksowy, przekładający się na osiągnięcie zamierzonego celu, jakim jest skuteczna aktywizacja niepełnosprawnych.

Jak się zapisać ?

Proces rejestracji jest bardzo prosty, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać mail, można oczywiście również przyjść osobiście do naszej poradni. Wszelkie niezbędne dane znajdziesz na stronie w zakładce Kontakt.