Nie jesteś sama z bólem po stracie dziecka

Utrata własnego dziecka zawsze oznacza ogromną traumę, której skutki mogą być bardzo katastrofalne dla dalszego życia. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, pomoc możesz znaleźć w naszej specjalistycznej poradni zdrowia psychicznego. Sprawdź, jak możemy Ci najlepiej pomóc.

Nie jesteś sama

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że w swoim cierpieniu nie jesteś jedyną osobą. Obok Ciebie znajdują się bliscy i znajomi, którzy mogą okazać się prawdziwym oparciem w trudnych chwilach. Skorzystanie z ich pomocy to najbardziej oczywisty i zarazem prosty sposób na to by poradzić sobie z wszechobecnym bólem spowodowanym utratą swojej ukochanej pociechy. W wielu przypadkach pomoc okazywana przez rodzinę i znajomych jednak może okazać się niewystarczająca, wówczas warto skierować się do specjalistów.

Nasza poradnia pomaga

Od kilku już lat koncentrujemy się na ciągłym niesieniu pomocy wszystkim tym, którzy zostali doświadczeni przez los w tak okrutny sposób. To doświadczenie, które nabywamy z każdym dniem prowadzenia programu dla osób dotkniętych utratą dziecka, pozwala nam oferować bardzo kompleksową pomoc, która wielu już przyniosła ulgę i wytchnienie w przeżywaniu żałoby spowodowanej śmiercią dziecka. Jest to dla nas wyraźny sygnał, że kierowana przez nas do aniołkowych rodziców we Wrocławiu pomoc przynosi oczekiwane rezultaty.

Jak się znaleźć w programie?

Uczestnictwo w naszym programie, skierowanym do wszystkich znajdujących się w stanie depresji spowodowanej śmiercią własnego dziecka jest całkowicie bezpłatne. Można w nim wziąć udział po prostu kontaktując się z naszą placówką w dogodny dla siebie sposób – pisząc mail, dzwoniąc lub po prostu odwiedzając naszą placówkę przy ulicy Podwale 74.

Korzyści z udziału w programie Aniołkowi Rodzice

Przede wszystkim ulga. To właśnie poczujesz, kiedy zaczniesz uczęszczać na zajęcia prowadzone w naszej poradni w ramach programu pomocowego pod nazwą Aniołkowi Rodzice. To właśnie najczęściej wymieniana zaleta przez naszych klientów. Zrozumienie swojej sytuacji dzięki wsparciu zawodowych terapeutów pozwala na złagodzenie skutków żałoby, odciążając tym samym sposób myślenia o przyszłym życiu. Poznanie innych osób będących w takiej samej sytuacji pozwala z kolei na znalezienie się w grupie ludzi połączonych wspólnotą doświadczeń.

Zalet jest jeszcze więcej, aby je poznać już dziś skontaktuj się z nami.