2020: RUSZA NOWA FORMA WSPARCIA

Dylematy rodzin adopcyjnych lub zastępczych to nierzadko bardzo złożone i trudne do rozwiązania problemy, z którymi trudno sobie poradzić bez specjalistycznego wsparcia. Gdzie go szukać? W Towarzystwie Rozwoju Rodziny z początkiem nowego roku ruszył nowy projekt odpowiadający na takie potrzeby.

Zespół specjalistów Towarzystwa Rozwoju Rodziny dysponuje olbrzymim doświadczeniem w obszarze psychologii, psychiatrii, pedagogiki, psychopedagogiki, psychoedukacji i coachingu. Interdyscyplinarne podejście do potrzeb zgłaszających się do TRR osób pozwala perfekcyjnie odpowiadać na indywidualne potrzeby. Dostępne jest wsparcie indywidualne, jak i dla par.

Dzięki dotacjom z Gminy Wrocław dostęp do fachowej wiedzy i specjalistycznego poradnictwa oferowanego w tej placówce jest całkowicie bezpłatny. W ramach realizowanego w 2020 r. projektu, ze wsparcia może skorzystać wielu rodziców adopcyjnych i zastępczych. Aby uzyskać pomoc lub wziąć udział w zajęciach prowadzonych od marca wystarczy skorzystać z psychoedukacyjnego, informacyjnego telefonu – zadzwonić do Beaty Jarosz pod nr: 602 645 443 lub na nr stacjonarny  71 349 39 11.