Udana aktywizacja osób niepełnosprawnych

Jak to działa?

W praktyce program odpowiedzialny za zawodową i społeczną aktywizację osób niepełnosprawnych w ten czy inny sposób jest skutecznym rozwiązaniem. Pewność daje – zarówno w odniesieniu do beneficjentów jak i osób prowadzących – wieloletnie doświadczenie. Zatrudnieni do tworzenia programu ludzie zajmują się realizacją na co dzień. Praca przy tego rodzaju programach pomocowych pozwala na to, by były one na skuteczne dzięki maksymalnej efektywności. Jest to zatem rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy oczekują od specjalistów pomocy będącej realnym rozwiązaniem problemów napotykanych w życiu codziennym.

Jest to proces długotrwały, w którym nie ma drogi na skróty. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych wyzwań stawianych przez życie każdej osobie, zdrowej lub też niepełnosprawnej lub też z ograniczeniami wynikającymi z uwarunkowań wrodzonych bądź też nabytych w trakcie życia.

Zawsze należy rozpocząć od ustalenia potrzeb, dlatego im szybciej się zwrócisz do obecnych w naszej poradni specjalistów, tym szybciej uzyskasz konieczną pomoc w takim zakresie, jaki będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem Twoich problemów.

Nie musisz się niczego obawiać, pozostawiając w naszych rękach swój los. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by w ramach prowadzonego programu przy Towarzystwie Rozwoju Rodziny dopasować go do indywidualnych potrzeb każdej osoby zwracającej się do naszych specjalistów z prośbą o pomoc w zakresie aktywizacji zawodowej.

Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, środki finansowe zapewnione są z dotacji. Dzięki temu każda z osób zwracając się do nas z prośbą o uczestnictwo w prowadzonym przez wrocławskie Towarzystwo Rozwoju Rodziny, nie musi się martwić o kwestie związane z opłatami za uczestnictwo. Zapewnia to spokój ducha niezbędny do tego, by móc w pełni skoncentrować się na zadaniu związanym z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych.

Tak w dużym skrócie wyglądają założenia związane z prowadzonym w przychodni przy Podwalu 74. Jeśli zaliczasz się do osób mogących stać się beneficjentami tego rodzaju programu, skontaktuj się z nami już dziś. Jedna krótka rozmowa, nawet telefoniczna, może na stałe odmienić Twoje życie. Nie czekaj i już dzisiaj odezwij się do nas.