Dołącz do programu aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych

Siedzisz w domu i nie wiesz, w jaki sposób możesz zmienić swoje życie? Być może rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Sprawdź, co Towarzystwo Rozwoju Rodziny może zaproponować osobom niepełnosprawnym ruchowo lub umysłowym. Przekonaj się, dlaczego warto sprawdzić naszą ofertę.

Osoby dorosłe nieaktywne zawodowo bardzo często nie czują się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa, zostało to już dawno ustalone przez specjalistów w dziedzinie psychologii i innych nauk związanych na poznawaniu potrzeb jednostek ludzkich. Co więcej, wiadomo też że im dłużej trwa ten stan tym trudniej jest osobom niepełnosprawnym fizycznie lub też z ograniczeniami związanymi z intelektem wrócić do pełnej aktywności. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, dlatego też warto zwrócić uwagę na to, co oferuje nasz ośrodek w tym zakresie.

Nasze kursy, w całości dofinansowane, są nie tylko w naszym przekonaniu, właściwym rozpoczęciem odzyskiwania poczucia własnej sprawczości wśród ludzi dotkniętych niepełnosprawnością umysłową lub zdiagnozowanym zespołem Aspergera. Dołączenie do naszego programu z całą pewnością będzie właściwym krokiem na długiej drodze do stania się pełnoprawnym członkiem społeczeństwa.

W budowaniu nowej tożsamości, która będzie rzeczywiście i naprawdę rozwiązaniem problemów osób towarzyszących tego rodzaju osobom niepełnosprawnym na co dzień. Dlatego też kładziemy w naszym programie nacisk na współpracę z opiekunami. Tylko w ten sposób możemy najbardziej efektywnie pomagać w uzyskaniu celu przyświecającemu temu programowi – skutecznej aktywizacji osób niepełnosprawnych na gruncie zawodowym a tym samym także i społecznym.

W jaki sposób rozpocząć? To naprawdę bardzo proste. Właściwie jedyną rzeczą, jaką należy zrobić by dołączyć do naszego programu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych we Wrocławiu i innych miejscowościach Dolnego Śląska jest skontaktowanie się z nami. Nie musisz nawet odwiedzać naszej siedziby osobiście, rezerwacja miejsca jest możliwa telefonicznie. Nie warto czekać, bo liczba miejsc zmniejsza się bardzo szybko. Najlepiej już dziś podejmij decyzję o dołączeniu do grona osób niepełnosprawnych biorących udział w naszym programie. Już po pierwszych spotkaniach z naszymi specjalistami przekonasz się że to bardzo dobra decyzja.