Aniołkowi rodzice – nabór wciąż trwa!

Jak sobie poradzić z bólem po stracie dziecka? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, z pewnością trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza poradnia nadal prowadzi terapię przeznaczoną właśnie dla osób zmagających się z traumą utraty dziecka.

aniołkowi rodzice

Grupa wsparcia

Uświadom sobie, że nie jesteś w swoim cierpieniu samotny. Choć wydaje się to być nieprawdopodobne, los doświadcza w tak okrutny sposób wielu ludzi. Znalezienie się wśród nich może pomóc uzmysłowić sobie, że tego rodzaju doświadczenie życiowe może zostać w jakiś sposób uleczone.

Grupy wsparcia dla osób cierpiących z powodu utraty dziecka są właśnie doskonałym miejscem na rozpoczęcie terapii mającej na celu złagodzenie poczucia ogromnej pustki w swoim życiu. Czerpiąc z doświadczeń ludzi znajdujących się w podobnej sytuacji masz zdecydowanie większe szanse na to, by szybciej powrócić do normalności. Nawet jeśli dziś wydaje Ci się to niemożliwe, nie możesz zmarnować szansy na to, by spróbować przywrócić swoje życie na dawne tory.

Terapia dla osób po stracie dziecka

Terapia dla osób próbujących przezwyciężyć żal związany z utratą potomka nie jest łatwa, może zająć wiele czasu. Nie oznacza to jednak, że nie może zakończyć się sukcesem. Aby się o tym przekonać, odezwij się do nas już dziś, rezerwując miejsce dla siebie i swojego partnera. Ilość miejsc jest ograniczona, nie warto zatem zwlekać.

Zmagając się z bólem nie jesteś w stanie nawet wyobrazić sobie, by mogło być inaczej. Uważasz, że niemożliwa jest radość życia w obliczu tak ogromnej straty. To przekonanie wynika z żałoby, nasi terapeuci pomogą w uzyskaniu równowagi psychicznej, która polega przede wszystkim na odzyskaniu radości życia.

Trauma nie powinna przesłaniać przyszłości, nawet jeśli dziś wydaje się wam, że nie da się żyć w inny sposób. Nasi doświadczeni terapeuci dołożą wszelkich starań by zmienić wasze nastawienie do życia. Dlaczego zatem nie spróbować, tym bardziej że to nic nie kosztuje? Całkowicie bezpłatne zajęcia, dofinansowane ze środków gminy Wrocław, mogą pozwolić na odzyskanie radości życia.