Poradnia małżeńska

Każdą miłość trzeba pielęgnować, to jest prawda, którą należy brać pod uwagę decydując się na bycie w poważnym i dojrzałym związku. Jeśli zatem planujesz swoje małżeństwo może warto rozważyć udział w warsztatach przygotowujących pary do pełnego przeżycia partnerstwa. W jaki sposób można dołączyć i czego się można spodziewać biorąc udział w cyklu spotkań proponowanych przez naszą poradnię?

Jak dołączyć?

Dołączenie do programu jest bardzo proste i nie wymaga skomplikowanych zabiegów, więc nie zmarnujecie czasu, nie będzie to też zadanie zbyt obciążające. Doskonale zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, jak bardzo wszyscy są zabiegani w dzisiejszych czasach, dlatego też przygotowaliśmy bardzo proste i mało czasochłonne procedury.

Aby dołączyć do programu wystarczy po prostu skontaktować się z nami w celu umówienia się na konkretne terminy przyszłych zajęć. W kilka minut możecie zmienić swoje życie na lepsze, wykonując pierwszy krok na drodze do uzyskania bardziej dojrzałej i odpowiedzialnej relacji partnerskiej.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dla samej czy samego siebie. O ile są to oczywiście warsztaty poświęcone parom, to nawet w przypadku rozpadu związku w przyszłości nabędziesz wiele cennych umiejętności. W dzisiejszych czasach, gdy liczba rozpadających się rodzin rośnie, a związki nieformalne właściwie są powszechną normą, trwanie przy jednej osobie przez wiele lat nie należy do rzeczy łatwych czy też oczywistych. Dzięki temu, czego dowiesz się na naszych warsztatach na pewno wzmocnisz własne kompetencje w zakresie tworzenia trwałych relacji międzyludzkich.

Czego się spodziewać?

Każda ze zgłaszających się do naszej poradni par może liczyć na 6 godzin zajęć grupowych, prowadzonych przez specjalistów z zakresu psychologii, psychiatrii, terapeutów mogących poszczycić się długotrwałym stażem w tego rodzaju pracy. Co więcej, każda z par będzie mogła również odbyć godzinę zajęć indywidualnych, w ciągu której na pewno będzie można stworzyć też większą więź z partnerem lub partnerką. Nie warto zbyt długo zwlekać, jeśli można zmienić swoje życie. Już dziś odezwij się do nas!