Grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych – nabór trwa!

Jesteś opiekunem osoby niepełnosprawnej? Wiemy, jak ciężkie to zadanie, które wymaga ciągłej gotowości i całego szeregu wyrzeczeń. W jaki sposób sobie radzić z tym w codziennym życiu? Dzięki działaniom naszych specjalistów możesz uczynić swoje życie o wiele łatwiejszym.

wsparcie dla niepełnosprawnych

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możliwa jest zmiana? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – musisz dołączyć do zajęć oferowanych przez naszą poradnię, działającą w ramach Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów jest gwarancją powodzenia podejmowanych wspólnie z nami działań. Wszystko jest do zrobienia, musisz jedynie uwierzyć że potrafisz.

Nasza misja

Jesteśmy po to, by służyć pomocą wszystkim potrzebującym, również tym, którzy są jedynie bliskimi osób wymagających różnego rodzaju opieki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podobne działania muszą być prowadzone z pozostałymi członkami rodziny po to, by okazały się naprawdę skuteczne i pomocne. Przekonaj się o tym, że znamy się doskonale na tym, co robimy.

Jaką pomoc oferujemy?

W naszej poradni zdajemy sobie sprawę z potrzeby kompleksowości usług. Co to oznacza? Chcemy nieść rzeczywistą pomoc dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, dlatego też koncentrujemy nasze wysiłki w tym kierunku. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe, tworząc atmosferę aktywizacji osób niepełnosprawnych z jednoczesnym wsparciem dla ich rodzin. W ten sposób aktywnie działamy na rzec realnej zmiany, której możesz doświadczyć już po kilku sesjach z naszymi terapeutami. Sprawdź już dziś jak możemy Ci pomóc.

Jak uzyskać pomoc?

Osoby szukające tego rodzaju wsparcia mogą uzyskać pomoc w naszej placówce. Aby tak się stało wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie bądź osobiście. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt.

Nasze działania są całkowicie darmowe, nie wymagamy żadnych opłat. To, że nasze wysiłki są dla Ciebie zupełnie BEZPŁATNE zawdzięczamy odpowiedniemu dofinansowaniu. Nie musisz zatem martwić się o środki finansowe, dzięki czemu możesz całkowicie skupić się na tym, co uzyskasz na naszych warsztatach.