Terapia dla aniołkowych rodziców

Straciłaś dziecko? Cierpienie wydaje się być bezbrzeżne a dalsze życie straciło całkowicie sens? Takie myśli są dość oczywiste, jednak można w pewien sposób im zaradzić. Pomoc jest w zasięgu ręki, wystarczy się z skontaktować z naszą poradnią.

W tak trudnym okresie życia jak żałoba po poronieniu lub śmierci dziecka już narodzonego nie widzisz sensu dalszej egzystencji. Jest to zupełnie naturalny stan, należy jednak starać się powrócić do świata żywych. Odpowiednia pomoc specjalistów z zakresu psychologii i psychiatrii z całą pewnością będzie w stanie poprawić samopoczucie i sprawić, że na nowo ujrzysz sens swojego istnienia.

Jak działamy?

Nasze działania skupiają się przede wszystkim na tym, by pomoc udzielana osobom jej potrzebującym była kompleksowa. Ułożony przez naszych specjalistów plan pomocowy dla wszystkich potrzebujących zawiera cały szereg terapii, które połączone w spójną ciągłość zapewnią powodzenie, czyli osiągnięcie zadowalającego stanu psychicznego. Dzięki naszym działaniom poczujesz ulgę, której tak bardzo potrzebujesz.

W trakcie wizyt na terapii indywidualnej dowiesz się o tym, w jaki sposób radzić sobie z własnymi uczuciami. Podczas spotkań z wykwalifikowanym terapeutą uzyskasz podstawy do tego, by zacząć radzić sobie z własnym bólem.

Prowadzimy również terapię grupową, której sposób działania jest nieco odmienny od indywidualnych spotkań z terapeutą. Podczas tego typu zajęć możesz wysłuchać innych ludzi z takim samym problemem. Ich historie mogą wyzwolić stworzenie własnych mechanizmów umożliwiających odzyskanie równowagi życiowej.

Jak uzyskać pomoc?

To naprawdę proste, nie musisz się obawiać długotrwałych formalności i innych działań, na które obecnie nie masz sił i ochoty. Aby znaleźć się w naszym programie pomocowym wystarczy po prostu skontaktować się z nami w dowolnie wybrany sposób. Jeśli nie lubisz wychodzić z domu i nie chcesz przyjść do poradni, wystarczy wcześniej umówić się telefonicznie lub poprzez email. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ile to kosztuje?

Pomoc osobom dotkniętym utratą dziecka jest całkowicie bezpłatna, dlatego nie musisz martwić się jakimikolwiek wydatkami. Pozyskane przez nas środki pozwalają na prowadzenie terapii w sposób bezkosztowy dla osób biorących w niej udział.