Aniołkowi Rodzice 2017

Utrata dziecka to olbrzymie obciążenie dla rodziców. Znacznie łatwiej poradzisz sobie z traumą dzięki wsparciu specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym. Nie musisz być osobą zdaną na własne siły. Co ważne, dzięki finansowym wsparciu zapewnianym przez gminę Wrocław, poradnictwo jest zupełnie BEZPŁATNE.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2017 roku prowadzimy grupy wsparcia dla rodzin cierpiących z powodu utraty dziecka. Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksową obsługę prowadzoną przez certyfikowanych specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie psychologii. W ramach prowadzonego przez nas projektu uruchomimy cały szereg działań mających na celu wsparcie wszystkich doświadczających traumy powstałej po śmierci dziecka. Sprawdź, jaka forma pomocy będzie najbardziej odpowiednia w Twojej sytuacji.

Telefoniczna linia wsparcia

W ramach projektu uruchomiona zostanie telefoniczna linia wsparcia. Konsultanci będą do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 12.00.

Telefoniczna linia wsparcia zapewnia nie tylko anonimowość, ale również pozwala na uzyskanie wszelkich informacji na temat związany z pomocą dla rodziców próbujących uporać się z cierpieniem.

Grupy terapeutyczne

Grupa terapeutyczna dla rodziców cierpiących po utracie dziecka spotyka się w każdy czwartek miesiąca w godzinach 17.00 – 19.00.

Udział w grupie terapeutycznej dla rodziców jest całkowicie BEZPŁATNY, projekt finansowany jest ze środków zapewnianych przez gminę Wrocław. Docelowo zamierzamy stworzyć 3 grupy wsparcia liczące po 12 osób, o uzyskaniu miejsca będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Nie warto zatem zwlekać, skontaktuj się z naszą poradnią już dziś!

Grupa wsparcia

Poza grupami terapeutycznymi powstanie również otwarta grupa wsparcia dla osób chcących poradzić sobie z obciążeniem psychicznym powstałym po utracie dziecka. Taka grupa zbiera się w każdą środę w godzinach 16.00 – 18.00.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonego psychologa są niepowtarzalną szansą na odzyskanie spokoju ducha i odzyskanie ochoty do życia.